Poznajcie naszą wyjątkową CUDciocie!

Ciocia Nikola jest to kreatywna, pomysłowa i pełna energii osoba, która kocha pracę z dziećmi i chce dzielić się swoją pasją z innymi. Jest Nauczycielką Edukacji Wczesnoszkolnej oraz opienkunką w żłobku. 

Studia pedagogiczne pozwalają Cioci Nikoli na pogłębienie wiedzy z zakresu psychologii rozwojowej, pedagogiki, socjologii oraz innych dziedzin, które są ważne w pracy z dziećmi. Dodatkowo, dzięki studiom Ciocia może zdobywać cenne doświadczenie w praktyce, dzięki czemu jeszcze lepiej rozumie potrzeby dzieci i potrafi je skutecznie wspierać.

Jej kreatywność i pomysłowość pozwalają na tworzenie innowacyjnych zajęć, które angażują i rozwijają dzieci. Wymyśla z dziećmi zabawy, które rozwijają ich zdolności manualne, wyobraźnię i koordynację ruchową. Zawsze stara się być na bieżąco z nowymi trendami i metodami pracy z dziećmi, aby zapewnić im jak najlepsze warunki rozwoju.

Jednak to jej pasja do pracy z dziećmi i chęć dzielenia się nią z innymi sprawia, że jest tak CUDowna. Ciocia Nikola chce inspirować innych i pokazywać, że praca z dziećmi może być prawdziwą przyjemnością, jeśli wkładamy w nią swoje serce i energię. Jej pozytywna energia i zaangażowanie sprawiają, że żłobek to miejsce, gdzie każde dziecko czuje się kochane i docenione.

Dzięki takim osobom, jak ta CUDciocia, dzieci mają szansę rozwijać swoje talenty i pasje, a opiekunowie i nauczyciele mogą inspirować się jej przykładem i pracować jeszcze bardziej efektywnie. Jesteśmy dumni, że mamy tak wyjątkową osobę w naszej drużynie i wiemy, że jej pozytywna energia przynosi wiele dobrego dla wszystkich.